PRÍSPEVKY

PEČENÉ KOLENA NA SEDEMBOLESTNÚ

ADMIN | 17.09.2016

15.9.2016 na sviatok Sedembolestnej Panny Márie sme sa ako každý rok v tomto čase stretli na rodinnej terapii pri pečených kolenách. Zišlo sa nás 31. Počasie bolo krásne a preto sme si terapiu užili naplno. Samozrejme nechýbala hudba a spev.
( FOTOGALÉRIA )

Kongres 2016

ADMIN | 17.09.2016

V DŇOCH 9.-11.2016 NÁŠ A - KLUB ORGANIZOVAL XIX. KONGRES KLUBOV ABSTINUJÚCICH SLOVENSKA. MIESTO KONANIA BOL HOTEL STUDNIČKA NA ORAVSKEJ PRIEHRADE. OKREM ODBORNÝCH SEKCIÍ BOLO PODUJATIE PLNÉ PRIATEĽSKÝCH ROZHOVOROV A NEFORMÁLNYCH DEBÁT. POČASIE NÁM PRIALO A MEDZI PRIPRAVENÉ ODDYCHOVKY SME ZARADILI VÝLET LOĎOU , POCHUTILI SME SI NA PEČENÝCH KOLENÁCH A BOLA AJ TANCOVAČKA. NÁŠMU KLUBU SA PODARILO DOSTAŤ AJ DO KOVKY ( KOORDINAČNÝ VÝBOR KLUBOV ABSTINUJÚCICH ) A TO V OSOBE PAĽA MADLEŇÁKA. PO 14. ROKOCH PREZIDENTOVANIA ASKASU SA VZDAL SVOJEJ FUNKCIE JANKO DUDÁK. NA JEHO MIESTO BOL ZVOLENÝ NÁŠ PREDSEDA VLADO FARSKÝ. TAKŽE PRE NÁŠ KLUB VÝZNAMNÉ ZMENY. TAK NECH SA IM DARÍ. 88 ÚČASTNÍKOV Z 23. KLUBOV ODCHÁDZALO SPOKOJNÝCH A TO JE PRE NÁS NAJVAČSIA ODMENA. ( FOTOGALÉRIA )

Re:Kongres 2016

Laco | 18.09.2016

Gratulujem, Vlado...

Púť - Krakow 2016

ADMIN | 21.08.2016

20. augusta 2016 poriadal náš A- klub tradičnú púť do Krakowa. Keďže je o toto podujatie veľký záujem, chodievajú s nami aj veriaci z Oravskej Jasenice, ale aj z iných obcí, prevažne príbuzní klubistov. Keďže nás bolo 70, išli sme na dvoch autobusoch. Najskôr sme sa zastavili v ružencovej záhrade v Ludmieži. V Krakowe sme si urobili prehliadku centra Jána Pavla II. Po nej sme mali spoločný obed a po dobrom jedle sme si duchovne oddýchli pri svätej omši v slovenskej kaplnke, ktorá sa nachádza v prízemí katedrály Božieho milosrdenstva v areáli Sanktuaria Matky Božej v Lagievnikoch.Pozreli sme si aj kompozíciu turinského plátna s podrobným výkladom. Domov sme sa vrátili vo večerných hodinách. Počasie nám vyšlo, takže výlet to bol vydarený a hlavne pohodový.
( FOTOGALÉRIA )

Chatoguľáš 2016 , rodinná terapia

ADMIN | 16.07.2016

15. - 16 júla 2016 sme mali rodinnú terapiu - chatoguľáš. Táto sa koná každý rok cez prázdniny. Teraz bola na novom mieste. Na chate Pod Redikálnym v lokalite Oravská Jasenica. V piatok sme si pochutnali na pečených bravčových kolenách. Počasie nebolo ideálne, ale pri ohni bolo príjemne. Nechýbala hudba a spev. V sobotu sa varil guľáš. Deň sprevádzal dážď a chlad, preto sme sa schovali pod prístreškom a neskôr sme sa presunuli do chaty. Na akcii sa nás zúčastnilo 34. ( FOTOGALÉRIA )

KA - ŽILINA 45.výročie

ADMIN | 19.06.2016

KLUB ABSTINENTOV ŽILINA OSLÁVIL SVOJE 45. VÝROČIE. 18.júna 2016 MALI SVOJE VÝROČNÉ STRETNUTIE. KONALO SA V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ HOTELA SLOVAKIA. PRÍTOMNÝCH HOSTÍ BOLO PRIBLIŽNE 80. AK - JASEŇ PREZENTOVALI TRAJA NAŠI ČLENOVIA. ( FOTOGALÉRIA )

LEVICE 10.výročie 4.jún 2016

ADMIN | 12.06.2016

KLUB ABSTINENTOV - NOVÝ ZAČIATOK LEVICE OSLÁVIL 10 ROKOV. AJ ŠTYRIA ČLENOVIA Z NÁŠHO KLUBU BOLI PRÍTOMNÍ NA TEJTO MILEJ AKCII. BOLO NA NEJ 84 HOSTÍ Z 21 KLUBOV SLOVENSKA. BOLI NA NEJ OCENENÍ TRINÁSTI ZAKLADATELIA KLUBU. PRAJEME IM ABY KLUB NAPREDOVAL A BOL AJ NAĎALEJ PEVNOU SÚČASŤOU REŤAZE A - KLUBOV NA SLOVENSKU. ( FOTOGALÉRIA )

KEŽMAROK - rodinná terapia 4 - 6. jún 2016

ADMIN | 12.06.2016

Päť manželských párov sa zúčastnilo na rodinnej terapii v Kežmarku. Ubytovanie bolo zabezpečené v kláštore redemptoristiek , kde strávili aj väčšinu času. Ten strávili hlavne rozhovormi s páterom Martinom ( rodákom z Oravskej Jasenice ) a sestrou Hankou. K týmto pobytom patria spoločné modlitby a účasť na sv. omšiach. Ale samozrejme boli aj mimo kláštora. Navštívili Inštitút Krista Veľkňaza v Žakovciach , sídlo redemptoristov v Podolínci a telo si oddýchlo v termálnom kúpalisku Vrbov. ( FOTOGALÉRIA )

15.výročie AK - JASEŇ

ADMIN | 17.05.2016


AK - JASEŇ ORAVSKÁ JASENICA OSLÁVIL 14. MÁJA 2016 15. VÝROČIE. PRI TEJTO PRÍLEŽITOSTI SA KONAL TRADIČNÝ VÝROČNÝ PLES. ZÚČASTNILO SA NA ŇOM 110 ĽUDÍ Z 18. KLUBOV SLOVENSKA. SVOJOU PRÍTOMNOSŤOU NÁS POCTIL AJ OTEC BISKUP ŠTEFAN SEČKA KTORÝ CELEBROVAL SV. OMŠU , KTOROU VŽDY ZAČINAME. NECHÝBAL STAROSTA OBCE ING. KAROL GRAŇÁK , PREZIDENT ASKASU JÁN DUDÁK A NÁŠ KRSTNÝ OTEC MARIÁN DAUBNER. VŠETCI SPOMENUTÍ ZAGRATULOVALI K NÁŠMU VÝROČIU A POVZBUDILI PRÍTOMNÝCH V ICH ODHODLANÍ ABSTINOVAŤ. NASLEDOVALI AJ PRÍHOVORÍ HOSTÍ AKO TO UŽ BÝVA ZVYKOM. MILOU UDALOSŤOU BOLO ODOVZDANIE ERBU PRE RUŽOMBERSKÝ A- KLUB RAK ZA 15 ROČNÚ SPOLUPRÁCU MEDZI NAŠIMI KLUBMI. ĎALEJ UŽ BOL NA RADE TANEC A ZÁBAVA , TOMBOLA , PRIATEĽSKÉ ROZHOVORY A CELKOVÁ POHODA , KTORÁ K PODOBNÝM AKCIÁM PATRÍ. ĎAKUJEME VŠETKÝM, KTORÍ PRIJALI NAŠE POZVANIE. ( FOTOGALÉRIA )

SEMINÁR ASKAS - KĽAČNO

ADMIN | 03.05.2016

V DŇOCH 23.-24. 4. 2016 SA KONAL ODBORNÝ SEMINÁR ASKAS V KĽAČNE PRI PRIEVIDZI. ZÚČASTNILO SA HO 54 KLUBISTOV Z 24 KLUBOV SLOVENSKA. ZA NÁŠ A-KLUB TO BOLI PREDSEDA VLADO FARSKÝ A PODPREDSEDA PAĽO MADLEŇÁK. SPRÁVA O SEMINÁRI VYPRACOVANÁ PREZIDENTOM ASKASU JÁNOM DUDÁKOM NA : www.askas.estranky.sk V RUBRIKE ČLÁNKY A INFORMÁCIE. ( FOTOGALÉRIA )

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok